Praėjimo kontrolės sistema

Praėjimo kontrolės sistema gali būti naudojama saugiam patekimui į pastatą, patalpas, taip pat personalo darbo laiko apskaitai.

Viešose įstaigose (pvz.: mokyklose ir kt.), praėjimo kontrolė gali būti integruota su mokinio pažymėjimu. Mokinio pažymėjimas, gali būti naudojamas praėjimo kontrolei, naudojant įėjime įrengtus praėjimo turniketus. Tai užtikrina, kad į mokyklą pateks mokinys turintis tos mokyklos mokinio pažymėjimą. Praėjimo kontrolės sistema gali būti naudojama taip pat mokinių lankomumo registracijai. Elektroniniame lankomumo žurnale registruojami moksleivių įėjimo į mokyklą, išėjimo laikai (rekomenduojame praėjimo kontrolės postą filmuoti vaizdo kameromis, jos padeda išvengti sukčiavimo atvejų).

Mokyklos personalas gali naudotis elektroninėmis kortelėmis ne tik praėjimui pro turniketus, bet ir durų su elektrinėmis spynomis atrakinimui.

Mokyklos koridoriuose ar išorėje sumontuotos vaizdo stebėjimo kameros užtikrins daugiau galimybių aiškinantis įvairias mokinių bendravimo, elgesio ir pačios mokyklos saugumo aktualijas.

Taip pat šią praėjimo kontrolę būtų galima panaudoti mokinių lankomumo registracijai. Pvz.: tėveliai galėtų gauti SMS arba el. laišką su žinute, kad vaikas į mokyklą atėjo 8 val. 02 min. Taip pat mokyklos vadovybė turėtų ataskaitas kiek mokinių konkrečią dieną atėjo į mokyklą. Elektroniniame lankomumo žurnale būtų fiksuojami visi vaikų išėjimai ar įėjimai į mokyklą, tėveliai galėtų per internetą peržiūrėti savo vaikų lankomumą. Dėl galimų sukčiavimo atvejų įėjimo kontrolės postą reikėtų filmuoti vaizdo stebėjimo kamera, kuri fiksuotų visų įeinančių ir išeinančių veidus. Tokiu būdu tėveliai galėtų gauti SMS arba el. laišką su nuotrauka, ar tikrai 8 val. 02min. jų vaikas atėjo į mokyklą, o ne mokinio pažymėjimą padavė draugui, kuris jį užregistravo. Tokius pat duomenis galėtume turėti dėl mokinių išėjimo iš mokyklos. Mokyklos koridoriuose sumontavus vaizdo stebėjimo kameras mokyklos budintis bet kada galėtų sureaguoti į pavojingą situaciją. Taip pat mokyklos koridorių vaizdą galima būtų transliuoti realiu laiku per internetą. Bet kuris tėvas prisijungęs galėtų stebėti veiksmą mokyklos koridoriuose. Šia galimybe galėtų pasinaudoti socialiniai darbuotojai, mokyklos ir ne tik mokyklos psichologai vertinantys „sunkių“ mokinių elgesį. Vaizdo stebėjimo sistema mokykloje kartu su praėjimo kontrole atvertų daug daugiau galimybių aiškinantis įvairias mokinių bendravimo, elgesio ir pačios mokyklos nesaugumo problemas.

Turime didelę patirtį praėjimo kontrolės sistemos įdiegimo bei stebėjimo kamerų montavimo visoje Lietuvoje.

Pirkinių krepšelis